«1 рік підготовки. 2 людини. 1 мета. 1 переможець»

Двоє українських спортсменів Андрій Федосенко та Руслан Гайдай готуються взяти участь у  «Тріатлон Ironman», який по праву вважається одним з найскладніших одноденних спортивних турнірів у світі.

Йдеться про серію змагань з тріатлону на довгу дистанцію, яку проводить Світова Організація Тріатлону (WTC). Кожна окрема гонка складається з трьох етапів: заплив (4 км.), заїзд на велосипедах по шосе (180 км.) та марафонський забіг (43 км.).

«1 рік підготовки. 2 людини. 1 мета. 1 переможець». З такого мотиваційного заклику розпочинається кожен ранок хлопців. З цього, власне, бере початок й історія їхнього «спортивного дуету»…

Спорт – їхнє життя.

– Захоплювався  різними видами, – розповідає Руслан. – Цікавило все – від тхеквондо і до футболу. Аж доки не створив власний спорт-клуб і не став у ньому тренером.

Звісно, без серйозної підтримки Андрій та Руслан не замахнулися б на цей знаковий світовий турнір.

– Хто моя підтримка? Найперше – дружина і діти. Вони спонукають мене не відступати з обраного шляху. Вони мій найкращий заряд енергії», – зізнається Андрій.

З 6 вересня Федосенко та Гайдай інтенсивно готуються до Ironman. Вирішили знімати відеосюжети про всі підготовчі етапи, починаючи від процедури реєстрації для участі  «Тріатлон Ironman». Кажуть, це їхня допомога усім тим, хто колись і собі захоче взяти участь у цих змаганнях.   Тому й завели блог на  YouTube, назвавши його «YouAreMan», себто: «Ти чоловік».

Більшість їхніх інтернет-співрозмовників запитують: чи важко готуватися до змагання та чи змогли б хлопці відмовитися від наміру на половині пройденого шляху ?

… Мала можливість спостерігати за тренуванням Андрія та Руслана на дев’ятому тижні їхньої підготовки. Саме тоді вони ретельно обирали собі вело-станок на зимовий період, адже у звичний спосіб нашу зимову стежку, вкриту льодом чи сніговими кучугурами, не здолаєш.

Вони не приховують ні труднощів тренувань, ні тієї планки, яку виставили кожен для себе у цих змаганнях:

– Звісно, важко. Найперше – з часом. Робота, сім’я… Але все одно викроюємо дорогоцінні години для підготовки. Маємо безвідмовний мотиватор: жагу перемоги. Не про першість на турнірі мова. Ми посперечалися між собою: хто з нас покаже кращий результат. Мусимо довести собі, що зможемо. І попри все –  показати світові на що ми здатні».

5 серпня 2018 року у голланському місті Маастрихт українці Руслан Гайдай та Андрій Федосенко вийдуть на важкий спортивний змаг. У якому, як відомо, перемагає гідний. Нехай це буде нашою перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company