10 мільйонів для культури Криму

Український культурний фонд, державне підприємство «Кримський дім» та державна установа «Ukrainian Institute – Український інститут» спільно розробили окремий ЛОТ програми «Знакові події» – «Культура Криму».

Проєкт має сприяти збереженню та промоції культури корінних народів Криму: кримських татар, кримчаків та караїмів. Зокрема допомагатиме осмислювати цю культуру засобами мистецтва і формування візії – майбутнього культурного ландшафту Криму з наголосом на нерозривність культурних зв’язків, зберігати, розвивати та репрезентувати культурне розмаїття Криму, залучати широку аудиторію, в тому числі жителів півострова, а також розширювати партнерське коло організаціями, які опікуються культурою Криму та займаються правозахисною діяльністю. Загальний бюджет проєкту – 10 млн грн.