10 тисяч доларів США за «заплющені очі»

Геть нерадісним видався початок весни для ректорки Бердянського університету менеджменту та бізнесу Лідії Антошкіної. Її затримали у стінах Міносвіти України за намагання дати хабара одному із заступників міністра.

Як повідомила прес-служба МОН, «підставою для спроби дати хабар стали махінації адміністрації університету під час акредитаційної перевірки ВНЗ два тижні тому». Перевірка виявила маніпуляції зі студентськими роботами. Зокрема і те, що ці роботи виконували підставні особи. Ректорка університету запропонувала заступнику міністра хабар, щоб міністерство «заплющило очі» на ці порушення.

Але чиновник звернувся в НАБУ, слідчі якого разом з СБУ піймали щедру пані Лідію «на гарячому», при спробі передати конверт із 10 тисячами американських доларів та обіцянці «збільшити суму потім».