«ТИМЧАСОВО-НАЗАВЖДИ»?

Ох, ці ж американські професори-експерти… А якщо вони ще й художники і поети-лірики – слід дуже пильно аналізувати їхні пропозиції та ідеї щодо того, як облаштувати Україну в плані політичному.

Ну ось, приміром, професор Ратгерського університету (США) Олександр Мотиль знайшов і запропонував Петру Порошенку два «прості» варіанти розв’язання кризи на Донбасі. Проте я не завжди є прихильником тези «усе геніальне – просте». І категорично проти того, що пропонує професор Мотиль.

А пропонує він два варіанти як протистояти Путіну.

У виданні World Affairs американський вчений пише:
«Україні необхідно тимчасово відмовитися від Донбасу і дати бойовикам більше омріяної автономії. Замість того, щоб вести цю нескінченну гру, Київ може просто заявити, що він тимчасово призупиняє свої суверенні права на Донбасі і передає питання виборів відповідному міжнародному органу. ОБСЄ або ООН буде організовувати, проводити та контролювати вибори від початку до кінця». Це перший варіант пана Мотиля.

А згідно з другим його варіантом, Президент України Петро Порошенко може оголосити, що він надає окупованому Донбасу статус повністю суверенного регіону в рамках конфедеративної України.

– На Донбасі буде власний уряд, власний бюджет, власна поліція, власна економіка, свої власні закони. Київ не буде субсидувати їх, а вони не будуть субсидувати Київ, – пише Мотиль.

dnr_monkiesПрофесор вважає, що це зажене президента Росії Володимира Путіна в глухий кут, тому що він хоче, щоб Донбас залишився у складі України на його умовах, постійно послаблюючи державу зсередини. Реалізувавши один з двох сценаріїв, Україна не дозволить втручатися в свою політику.

Проте пан професор не вказує на який термін Україна повинна повністю відмовитись та ізолюватись від Донбасу. І яким чином повертати Донбас назад в лоно України. Кому не відома хижацька ментальність Росії? Спробуйно їй дати лише палець – миттю відгризе руку!

Схоже, що професор Олександр Мотиль має доволі слабку уяву про стан справ з Придністров’ям, Абхазією, Південною Осетією та іншими «тимчасово відданими» на поталу Росії геть чужими територіями.

Як на мене, сентенції американського професора Мотиля – махрова імперська пропаганда і провокація. Дарма що пан Мотиль є українцем за походженням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company