… А кохання – вічне

В італійському містечку-комуні Кастель-Сан-Лоренцо, що у провінції Салерно, відбулося відкриття пам’ятника, присвяченого коханню італійця Луїджі Педутто й українки Мокрини Юрзук.

Це  копія «Вічного кохання», пам’ятника, встановленого 2013 року у київському Маріїнському парку, повідомляє «Українська газета» в Італії.

Дивовижна історія цієї любові стала відома всій країні завдяки програмі «Жди мене». Луїджі і Мокрина зустрілися під час Другої світової війни, в 1943 році, в австрійському таборі для військовополонених. Два роки провели разом, а потім розлучилися на довгі 60 років.

2004 року Луїджі через популярну телепрограму знайшов свою Мокрину. З тих пір вони зустрічалися щороку: Мокрина відвідувала Луїджі в Кастель-Сан-Лоренцо, а він приїжджав до неї в Україну.

Луїджі не стало 2013 року, Мокрина пережила його на 2 роки.

«Емоції переповнюють. Все місто вийшло на вулиці. Ми бачили щирі усмішки людей. Вони фотографувалися біля пам’ятника. Ті хто знав Луїджі, – згадували його… Це дуже зворушливо», – поділилася після церемонії відкриття пам’ятника Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group, власника телеканалу «Інтер», який ініціював установлення цих двох пам’ятників.

Автори скульптури – українські митці Олександр Моргацький і Григорій Костюков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company