Абітурієнтам окупованих територій полегшать вступ

Вступники з тимчасово окупованих  територій повинні мати змогу вступати до українських закладів вищої освіти за спрощеною схемою. Про це Володимир Зеленський сказав під час онлайн-зустрічі зі студентами та ректорами українських ЗВО, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Йдеться про поширення на ці території ухваленого 2020 року спрощеного механізму вступу до українських ЗВО для випускників із тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Глава держави доручив міністру освіти і науки розробити механізм, який позбавить проблеми оплати навчання за контрактами студентів, що опинилася на тимчасово окупованих територіях.