Ахметов не «нагріватиме» киян

Через постійні аварії на ділянках теплової мережі Києва столична влада не подовжуватиме контракт про управління тепловими активами міста із ПАТ «Київенерго», що належить мільярдерові Рінату Ахметову.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко, інспектуючи хід ремонту ділянки тепломережі у столичному Печерському районі. Там сталася аварія на теплотрасі, а комунальники впродовж тижня не реагували на звернення мешканців будинку по вулиці Кіквідзе. Міський голова наказав провести службове розслідування та пообіцяв, що тепло в оселі подадуть того ж дня увечері.

–  Міські тепломережі в поганому стані, у них вичерпано ресурс експлуатації, – пояснив Віталій Кличко. – Як наслідок, часто відбуваються прориви теплотрас. Ми розглядаємо можливість або передати всі тепломережі в муніципальне управління, або залучити міжнародних операторів (зараз ведуться такі переговори), які можуть взяти мережі в ефективне управління  Будемо шукати найоптимальніший варіант, щоб усунути всі недоліки в роботі  «Київенерго».

За словами Віталія Кличка, від нового теплооператора вимагатимуть, щоб він модернізував господарство, забезпечив енергоефективність та зменшив виробничі затрати: це дозволило б  зменшити тарифи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company