Акцією – повз ворота

День студента в Україні, як і в більшості країн світу, відзначають 17 листопада. Ще 16 червня 1999 року це визначено відповідним Указом Президента України.

Свято, відоме і як міжнародний День студентів, асоціюється з молодістю, романтикою, веселощами. З’явилося воно ще XVIII століття, а його новітня історія сягає початками трагічних подій в Чехословаччині часів Другої світової війни.

Натомість у Росії студенти святкують 25 січня, в день великомучениці Тетяни: того дня 1755 року на честь іменин матері свого фаворита Івана Шувалова Татьяни Радіоновни імператриця  Єлізавєта  підписала указ «Про заснування Московського університету». Відтоді тамтешні студенти і святкують «Татьянін дєнь».

Святкують – і нехай собі. Нам до того що? Е, якби ж то… От, для прикладу, український ФК «Шахтар» взяв та й ушкварив рекламне оголошення про таку собі «акцію неймовірних щедрот»: «Ко Дню студента «Шахтер» принял решение снизить для студентов на 4 дня цены на билеты на матч против «Ромы» в категории Стандарт 5 и 6».

Так і кортить низько вклонитися цим добродіям, ще й подякувати: спасибі, мовляв, рідні, що хоч не запровадили ці акційні знижки до російського «дня защітніка отєчєства».

Земляки, ото краще плодіть акції безпосередньо на футбольному полі, видовищною і результативною грою! У вас це ліпше виходить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company