АМЕРИКАНСЬКИМ ВАЛОМ ПО РОСІЙСЬКИХ «СКРЄПАХ»

Їхнє «отєчество» знову в «опасності».
Тільки ж те «отєчєство» – кожному своє.
Для загребущої меншості воно – мільярди, напхані в офшорні сейфи. Через санкції,  введені за агресію проти України,  чимало «патріотів рубля»  не можуть  доп’ястися  до своїх кревних доларів – залишається хіба що лікті собі гризти.
Для зазомбованої більшості воно, те «отєчество», «умом не понятиє скрєпи», за які треба гинути, від Донбасу до Сирії. Туди «скрєпоносців», за словами уральської вдовиці прапорщика Матвєєва, посилають, «як свиней на забій».

До нового санкційного списку росіян, визначеного Мінфіном  США, внесли ще 114 чиновників і керівників держкомпаній найвищого рангу, а з ними – і 96 бізнесменів, зі статками понад мільярд  доларів. Усю кремлівську еліту! Спершу в Москві зраділи. Мовляв, американці переписали багатіїв з журналу «Форбс», про яких і так усі знають. Ще й заявили, що їхня присутність у списку не означає автоматичного введення санкцій. Словом,  «Іскандери» знову реготали з американської гармати, що, мовляв, гуркнула по російських горобцях…

Насправді, американці грають з відкритими картами: оголосили прізвища тих, кого взяли на приціл. І будьте певні, не знімуть пальця з курка, доки не «відстріляють» усіх. Когось витягнуть із колоди раніше, когось пізніше.  Загибель «вагнерівців» у Сирії, а точніше розгром одного з елітних «неофіційних» військових підрозділів Росії – теж відлуння санкційного списку. Зафіксувавши нічне просування росіян до нафтопереробного заводу, який контролювали антиасадівські демократичні сили, американці запитали: чи раптом «не заблукали»  там чергові  «псковські десантники». І попередили про атаку. «Нас там нєт!», –  гордо брехонули «партнери» з антиідилівській коаліції. Брехонули цього разу в точку: тих, кого «нєт», за мить не стало…   Звернімо увагу, «вагнерівців» попередили про санкції. «Скрєпні»  не повірили,  як до останнього не вірили у дієвість санкційного списку кремлівські «патріоти рубля».  Перших уже немає серед живих, до других, схоже, нарешті доходить. Верховний  головнокомандувач  Владімір Путін на кілька днів зник із пропагандистських екранів-радарів. Мабуть, намагався зрозуміти куди дійшло: вже в голову чи поки нижче спини?

З Росії сто разів можуть заявляти, що офіційно до приватної військової компанії «Вагнер»  їхнє міністерство війни не має жодного стосунку. Але «вагнерівці» й інші «неофіційні» банди російських відставників-найманців безпосередньо контролюються з Москви, ці диверсії планують у російських армійських штабах. І зброю для них купують не в сирійських воєнторгах. Фінансують, у тім числі й виплату підйомних, бойових, похоронних, структури, афілійовані з Кремлем, за наказом главковерха Владіміра І.

Російське видання РБК  ще у листопаді минулого року писало, що засновник ПВК «Вагнер» Дмитро Уткін очолив підприємство «Конкорд менеджмент і консалтинг» –  керуючу компанію ресторанного бізнесу підприємця Євгенія Прігожіна,  відомого «повара Путіна».

І хоча сам Прігожін  одразу ж заперечив, пізніше чимало різних видань підтверджували факт роботи «вагнерівця»  у компанії «Конкорд». Очевидно, тут одне із джерел фінансування найманців: Прігожін не лише володіє престижними ресторанами, а й забезпечує харчування у московських школах. Отак державні гроші перетікають у недержавні кишені «солдатів удачі»…

Зрозуміло,  що путінський кухар нині  теж у санкційному списку американців. Його звинувачують ще й у фінансуванні «Агентства інтернет-досліджень» чи, точніше кажучи,  «фабрики тролів і хакерів». Тих, що втручалися у вибори і політичні процеси у США.

Військових найманців Уткіна, яких фінансував  Прігожін, ганебно розгромлено. Далі черга за кремлівськими менеджерами-керманичами і стратегами гарбання чужих територій. Американці виставляють рахунки усім. І тим, у кого руки по лікті в крові, і тим, хто по горло нагріб корупційного золота.

Кажуть, що росіяни довго запрягають, але швидко їздять. Може й так, тільки то їзда в нікуди. Американці і запрягають повільно, і їдуть не швидко, зате злагоджено, прицільно і навально, по всій ширині фронту. Тому краще було б росіянам під цей гусеничний вал не потрапляти…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company