Анатолій Лютюк: на гостину у кінопритчу

Онлайн-платформа «Takflix» поповнилася документальною кінопритчею Дениса Страшного та Уляни Осовської «Казка про коника», що розповідає про Анатолія Лютюка – українського дисидента, митця та волонтера.

Як повідомляє Укрінформ, посилаючись на повідомлення компанії «Takflix», фільм з англійськими субтитрами буде доступним на території України  до 11 грудня.

Головний герой кінострічки – український митець, який переїхав до Естонії у 70-х роках і відтоді мешкає в Таллінні. Анатолій Лютюк дивовижно поєднав творчість і громадську діяльність. Він волонтер із самого початку війни на сході України. А допомагає йому у цьому вірний друг і супутник – саморобний дерев’яний коник, про якого митець пише казки.

«Людина, до якої варто прислухатися, – ділиться враженнями про свого героя Денис Страшний, оператор та співрежисер фільму. – Це поєднання духовності, мистецтва й активізму в одній людині стало цікавою темою для досліджень. Після знайомства з ним в 2014 році ми рік за роком почали приїжджати до Анатолія в Естонію та супроводжувати його під час волонтерської місії на Донбасі. Так зароджувався сценарій фільму».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company