Андрій ХАЙАТ: «Хочу бути собою»

Він, молодий амбітний співак, на конкурсі «Голос країни» «повернув» до себе одразу чотирьох зіркових тренерів: Потапа, Монатіка, Дана Балана і Тіну Кароль, яка й стала його наставником на телевізійному шоу. 16 лютого  Андрій Хайат візьме участь у  національному відборі конкурсу «Євробачення». А ще рік тому він працював… у фруктовому барі.

— Андрію, охарактеризуй себе кількома словами.

— Спокійний, розмірений, швидко реагую на ситуації. Але кількома словами себе описати неможливо (сміється).

— Чи відрізняється Хаят на сцені і в житті?

— Не маю роздвоєння особистості. Я не настільки медійний, щоб дозволити собі подібне. Який на сцені, такий і в житті. Не намагаюся комусь сподобатися. Якщо ти знаходиш свою аудиторію, то подобаєшся слухачам, вони подобаються тобі. Якщо ж підлаштовуєшся — ти вже не справжній.

— Маєш музичний еталон?  Хтось Тебе надихає?

—  Дякую, що не сказали кумири (сміється). Я слухаю багато «старої» музики, наприклад, Red Hot Chili Peppers. Із сучасної музики — Tom Odell, Sevda Liza. З’явився цікавий гурт Short Paris. Учора ледве потрапив на концерт Мальбека та Сюзанни. Випадково…

— Чи підтримує Тебе тренер із «Голосу країни»  Тіна Кароль  на національному відборі «Євробачення»?

— Так, допомагає. Тіна мене націлює: «Ти повинен бути сам за себе, знати свою  мету. Бути відкритим для слухачів, щоб вони налаштувалися на твою хвилю».

— Можеш розповісти про свою команду?

—  Режисер-постановник пісні, яку готую для «Євробачення», Севін Дієва. А ще у моїй музичній команді  Рамі Каллас, талановитий композитор. Він робить аранжування. Я теж умію аранжувати, але, як кажуть: «Дві голови краще…». Чимало артистів пишуть собі музику, і їхні пісні схожі між собою, відчувається один почерк. Хочу, щоб мої пісні запам’ятовувалися і були справді різними.

— Як ставляться до Твого успіху батьки?

— Зараз дуже сильно підтримують. Я б сказав, занадто. Здувають пилинки. Я не звик до такого. Коли мама телефонує, відчуваю в її голосі якусь тривогу. Заспокоюю і кажу, що нічого не змінилося. Залишився тією людиною, що й раніше. Не потрібно до мене ставитися як до «білого та пухнаcтого».

— Твій сімдесятирічний дідусь має музичну групу. Чи плануєте разом виконати  якусь пісню?

— Все можливо. У мене талановитий дідусь і  він мене підтримує. Коли потрапляю додому, то вечорами сідаємо і граємо разом.

— Тебе  впізнають на вулицях?

— Після виступу на «Голосі» не приїжджав додому у Знам’янку, що на Кропивниччині. Але мені пишуть, що в місті з’явилося  чимало прихильників. У Києві звертають увагу. Але не підходять зробити спільне фото. І це навіть приємно, бо «зіркою» не почуваюся.

— Коли з’явиться Твій  перший альбом? Чи ввійде до нього пісня «Ever», з якою береш участь у відборі на «Євробаченні»?

— Вихід дебютного альбому планую саме на перше травня. Хочемо представити його в одному з київських клубів. Було б чудово виступити на даху. Погода, сподіваюся, не підведе. Про пісню «Ever» не скажу.  Музика, яку збираюся розмістити в альбомі, за стилістикою буде нагадувати версію народної пісні «В кінці греблі шумлять верби», з якою виступив на конкурсі «Голос країни».

Від редакції. Коли інтерв’ю з Андрієм Хайатом було підготовлене, стало відомо про напад на нього у київському метро. Артиста та його товариша побили у вагоні підземки невідомі. Як стверджує Андрій, кримінальної зовнішності. Кажуть, що впізнали у Андрієві «хлопця з телевізора»…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company