Апостол проти «землехапів»

З чотирьох мільйонів гектарів землі сільськогосподарського призначення в Україні майже 2 мільйони гектарів перебуває у власності фермерів. Про це у статті для AgroPolit пише радник першого віце-прем’єр-міністра України з аграрних питань Михайло Апостол.

За даними Мінюсту, ще 1,7 мільйона гектарів зареєстровано з правом довготермінової оренди. Зате 8 фермерів зареєстрували право власності на майже півмільйона гектарів.

«Кожному – не менш як по 62 тис. га. Думаю, що цю землю вони якимось чином отримали за заслуги перед Батьківщиною. Інший кричущий факт – згідно з даними цього ж реєстру: 3 власники взяли в довготермінову оренду 637 тис. га земель держвласності, тобто, по 200 тис. га з гаком…», – пише радник.

Решта землі (майже 3 мільйони гектарів) перебуває в користуванні та власності майже 45 тисяч фермерів, зазначає Михайло Апостол. Він пообіцяв з’ясувати, як сталося, що тисячі гектарів державної землі стали власністю кількох осіб і хто з чиновників цьому сприяв.

«Невже цей державний мільярд коштів платників податків піде «за призначенням»? Не вірю, але буду контролювати. Детально вивчу цю ситуацію і триматиму руку на пульсі», – запевнив Апостол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company