Астролог Павло МІХЛІН: «Це буде рік сприятливих змін і серйозних матеріальних проблем»

16 лютого за східним календарем починається Рік Жовтого земляного Пса. Про те, що цей звір принесе Україні і нам, спілкуємося з астрологом Павлом Міхліним.  Але спочатку – що являє собою сама астрологія?

З ДОСЬЄ «ГРІНЧЕНКО-ІНФОРМУ»:
Павло Міхлін – кандидат технічних наук, професійний астролог, медичний психолог, гештальт-терапевт, сімейний терапевт, фахівець в області організаційної гештальт-терапії та коучингу, супервізор та асоційований тренер Українського Гештальт Інституту.

– Астрологія – це інструмент отримання інформації, спілкування, сприйняття світу. Вона віддавна використовувалася як універсальна річ для усвідомлення себе в часі і в просторі. В часі, тому що це пов’язано з циклами Місяця, Сонця, Венери, Сатурна, Юпітера. Це досить циклічна річ, ми й досі вимірюємо наш час циклами Сонця і Місяця – роками і місяцями. Відтоді в нашому сприйнятті нічого особливо не змінилося. У давні часи астрологія була розділом астрономії. Й астрономи були астрологами, у них був метод для зчитування часу існування, подій, пов’язаних з цим часом. З точки зору астрології, час структурований особливим чином. Можна сперечатися про способи прочитання цього, але те, що астрологія пов’язана зі спробами усвідомлення себе в часі, – незаперечне.

– Дванадцятирічний цикл східного календаря –  це теж усвідомлення себе в часі і в просторі?

– Це теж певний спосіб зчитування інформації, усвідомлення себе в часі і в просторі, пов’язане з планетарними характеристиками, з рухом енергії за знаками зодіаку у циклах Юпітера та Сатурна. Коли говоримо про рік Жовтого Пса, маємо на увазі Юпітер в знакові Скорпіона, забарвленого кольорами і властивостями стихії землі. У момент, коли настає Новий рік, (це перший молодик 16 лютого), Юпітер перебуватиме в Скорпіоні. Енергія цього знака і перебування в ньому Юпітера домінуватиме впродовж року і створюватиме певний фон, котрий керуватиме вчинками, цілями, мотивацією, завданнями людей. Це фонова річ, яка є обов’язковою для всіх і диктує всім свої умови. У кожного свій гороскоп, у кожного своє життя, але це той фон, в якому будемо ми всі. Хочемо цього чи ні. Нинішнього року фон більш-менш сприятливий, енергетика року помірно добра.

– Рік Жовтого земляного Пса чи рік Жовтого Тер’єра?

– Можна і так казати. Справа в тому, що на Сході жовтий, золотий – це колір землі. Тому  Жовтий Пес – земляний. Якщо брати метафору, що тер’єри – це земляні собаки, наприклад, ірландські руді тер’єри (щуроїди і щуродави). Це підходяща метафора для цього року. Активні, дуже приземлені, працьовиті, працездатні, бойові, досить веселі, а водночас  азартні, навіть злі собаки. Охоронці господарства. Весь рік нестиме на собі такий відбиток. Пес охоронятиме наше господарство правдиво і чесно. Адже собака дуже працьовита, правдива, чесна. І на блиск золота реагує, але дуже своєрідно. Перевіряє, а що це блищить, чому, з якої-такої причини? Тому і нам, і нашій державі, і всьому світу доведеться зіткнутися з перевірками, контролем, ідентифікаціями, інвентаризаціями. Цього року будуть активні процеси викриття. А якщо брати реалії нашої держави, те, що бачимо зараз, –  це точно боротьба з корупцією: вона відбуватиметься й надалі. І судячи з астрологічної карти країни, це викриття відбуватиметься більш-менш успішно – будуть певні результати. Тож у цьому плані рік буде насиченим.

– Що ще можете сказати про Новий рік?

– Дуже непростий, але це час сприятливих змін з точки зору держави. Разом з цим, це час серйозних матеріальних проблем. Проблем, пов’язаних з ресурсами, грошима, банківською системою, здоров’ям, харчуванням. Народу цього року виживати буде досить складно. Рік обіцяє явно неприємні речі. Так, усе йде до поліпшення, але – через дуже серйозні неприємності. Знову стикатимемося з дурницями чиновників, з корупцією. Хоча це все більше ставатиме надбанням гласності, зазнаватиме контролю, навіть «репресій» з боку людей. Ми входимо в період, який триватиме півтора року, період виборів, перевиборів. Конкретних дат, коли це буде відбуватися, я торкатися не буду, це зараз не так важливо. Але на Україну чекає дуже нелегкий вибір, який визначатиме майбутнє країни на багато років. Мало того, відстрочені серйозні наслідки подій цього року неминучі. Це пов’язано з самим існуванням держави, її структурою, можливостями…

– Хто ж прийде до влади? Популісти?

– Це перший випадок, коли до влади прийдуть люди, які хоча б мислять прагматично. Прагматично не тільки з точки зору власної кишені, але й почасти – задля інтересів держави. Я б сказав, що прийдуть люди не без достоїнств. Але хитрі, верткі, активні.

– Буде нова команда?

– Можливо, це буде нова команда. З цієї точки зору я не дивився. Я бачу, що це будуть не ті люди, які були раніше. Змінюється період, змінюється структура гороскопу, яка визначає час, про який ми говоримо. Наразі змінюється характер дій влади і самої держави. Він змінюється з юпітеріанського (поблажливого) на відверто марсіансько-меркуріанський (активно-прагматичний)

– Скандалів чекати?

– Без скандалів не обійдеться, оскільки активна прагматичність завжди ініціює конфлікти та скандали.  З цієї точки зору буде дуже веселий рік. Жовтий Песик буде втішений: бійки, бої без правил, які ми спостерігаємо зараз, триватимуть…

– Земляний Пес – це ж собака-воїн…

– Так, воїн, але в основному – охоронець господарства.

– А військові дії на Сході України?

– Військові дії триватимуть ще десь півтора року. Думаю, трохи більше ніж через півроку почнеться процес практичного  вирішення питання по Донбасу. А активну фазу цього слід очікувати приблизно за 16 місяців. Найближчі ж півроку все залишатиметься так як є. Якихось рішень зараз я не бачу.

– Але сьогочасний «застій» чимось закінчиться?

– Той застій, пов’язаний з уповільненими військовими діями, які приносять багато страждань і лих на Сході України, закінчиться. На загальний подив, проблема почне розв’язуватися.

– Україна виграє від цього?

– Гарне питання. Україна зіткнеться з такими труднощами, де військові дії здадуться радісним періодом, «квіточками». Маю на увазі те, що відбуватиметься при деокупації цих територій. Але військові дії припиняться. І можна говорити, що вони для України будуть успішні.

– Проблему розв’яжуть не-військовим шляхом?

– Через сім місяців військові дії призупиняться. Процес піде в рамках переговорів. Але Росія піде тільки десь за півтора року. І переговори не гарантуватимуть зупинку воєнних дій. Я докладно не відслідковував події, які з цим пов’язані, але в мене є певне враження, що без активності військових не обійдеться. Можливо, через введення на Донбас миротворчого контингенту. Зараз про це говорити ще рано, бо це вже буде не рік Пса, а рік Свині. Краще просто позначити загальні тенденції.

– А ситуація довкола Криму?

– Як я вже колись писав,  Крим буде повернуто Україні в лютому-березні 2020 року. Цей висновок ґрунтується на аналізі відповідних факторів в гороскопах України і Росії. Зіставляючи карти двох «братніх» держав, можна побачити, що територіальні надбання України відбуваються на тлі важкої ситуації в Росії, пов’язаної з революційними, дуже бурхливими подіями. За термінанами ці події збігаються з російськими президентськими виборами. Докладніше з цією статтею можна ознайомитися тут.

– Дно падіння ми вже пройшли?

– Проходимо саме зараз. Ми на дні, й починаємо відштовхуватися, щоб стрибнути. Деякі показники астрологічної карти вказують на те, що буде багато неприємностей, пов’язаних з публікою, з народом, із забезпеченням нагальних потреб українців.

– Будуть посилюватися владні інститути?

– Так. І я думаю, що підтримка з-за кордону буде дуже серйозна. Можливо, ця підтримка буде такою ж прагматичною, але при тому можливостей в України цього року, як я вже казав, стане набагато більше.

– Йдеться про посилення поліцейських функцій держави, про ознаки диктатури?

– У цьому сенсі, так. Коли планета Сатурн (не кажучи вже про з’єднання Урану з Нептуном, розташоване на самому Асценденті карти) управляє першим домом держави, то маємо справу з дуже традиційною структурою, схильною до створення поліцейської держави. Це консерватизм, жорстке управління владними інститутами. Протягом двох з половиною років треба бути готовими, що у нас заново реформуватиметься структура держави з посиленням ролі держави як такої, і з жорстким контролем за тим, що відбуватиметься з населенням. Я навіть говорив би про жорстке структурування.

– А як же демократія, вибори? Чи це будуть умовні вибори?

– Жорстке дотримання закону – це теж жорстке структурування. Для України було б непогано, якби це почалося. І це відбуватиметься.

– Гречка не спрацює?

– Гречка вже перестала працювати, починаючи з того моменту, коли Сатурн зайшов в свій власний знак. Прагматизм домінуватиме серед людей. Люди будуть прагматичні, і доволі жорстко протистоятимуть спробам підкупу та маніпулювання. Мізків в українців побільшає, вони стануть жорсткішими, прагматичішними, жорсткіше обстоюватимуть свої права.

– Може, це пов’язано з тим, що до влади приходить інше покоління?

– Це на щастя. Про це говорить гороскоп. Якщо брати гороскоп України, можна сказати, що перший етап розвитку Української держави – це падіння в прірву. Другий етап – великі, серйозні труднощі у людей. І третій етап – відновлення активної функції держави. Це рік закладки наступних хороших речей, початок підйому. Але не треба тішити себе, бо це, м’яко кажучи, несолодкий час.

– Як довго це триватиме?

– Цей період триватиме десь до червня 2019 року. А далі почнеться інша історія, інший стан. Не думаю, що нині час казати про те, що буде так нескоро.

– То до чого ж готуватися українцям у році Жовтого Пса?

– Бути прагматичними і менше вірити в усякі дурниці, що нав’язуються як згори, так і знизу. Орієнтуватися на здоровий глузд.

– Отже, рік непростий. А чи буде врожайним?

– Я тут розглядаю скоріше дії держави і стан людей в цій державі. На жаль, бачу доволі сумну картину. Принаймні дії влади, пов’язані з валютними справами, фінансами, ресурсами, бачаться дуже неадекватними. Це стосується й охорони здоров’я. Рік дуже нелегкий для людей.

– Медична реформа – це шокова терапія, вона, можливо, принесе плоди потім. Але зараз?

– Так, цей рік піде Україні на благо, але те, що я бачу в астрологічній карті, має жахливий вигляд. Опозиція Місяця і Венери свідчить про те, що людям бракуватиме їжі, грошей. А опозиція Місяця і Меркурія – про те, що людей обмануто владою, бо Марс перебуває в знаку Діви, а Дівою керує Меркурій. Це, на жаль, говорить про дурниці чиновників, про свавілля, обмани, маніпуляції. Тому треба бути дуже прагматичним, довіряти тільки самому собі. І не довіряти тим-таки засобам масової інформації, офіційним джерелам. Жити виключно своїм розумом. Зрештою, в нормальній державі народ повинен керувати державою, а не хтось народом.

– Дотепер йшлося про інститут влади, а що можете сказати про інститут сім’ї, про особисті стосунки?

– Якщо говорити про інститут сім’ї, Венера управляє родинами і перебуває в опозиції до Місяця. Тож, для сімейних відносин рік буде дуже непростим. А з огляду на те, що рік буде перевіряти на міцність все, то сімейні відносини перевірятимуться в першу чергу. Можливі часті розлучення, сімейні розлади. Це не означає, що всі розлучаться. Але багато людей будуть змушені приймати для себе непрості рішення.

– Цього року варто вступати в шлюб чи ліпше перечекати?

– Це дуже особисте. І треба дивитися особистий гороскоп, бачити особисті тенденції в житті людини. В державі може бути все погано, а людина може бути в особистому житті неймовірно щасливою. І добре, що не все в нашому житті залежить від уряду, парламенту… Крім того, хотів би звернути увагу, що ще десь рік-два буде більш-менш доступною можливість придбати нове житло. Бо будівництво й надалі буде не дуже вигідним. Якщо є гроші, то можна зараз купувати нерухомість. Але треба бути впевненим, що документи на будівництво оформлені правильно, тому що, знову наголошую, упродовж цього року буде багато обману: будівельні афери не припинятимуться. Варто розраховувати лише на здоровий глузд. Буде дуже багато шахраїв у всіх сферах. Але кризові роки це зажди роки шахрайства.

– Отже, рік Жовтого Пса – це рік виживання?

– Виживання, структурування. Але це треба розуміти як певний фон держави, закладений у її натальній карті. І це точно не стосується конкретно кожного. Хтось на цьому тлі буде неймовірно щасливим.  А люди, астрологічні карти яких перебувають в значному резонансі з гороскопом держави, сильно залежатимуть від зазначених процесів.

– Рік смертей, втрат?

– Це більше стосується людей, пов’язаних з державою, її гороскопом. Може значно збільшитися кількість замовних вбивств, погіршиться криміногенна ситуація. З іншого боку, це рік зростання правозахисного руху, прозорості в освітленні подій. Знак Діви пов’язаний з балаканиною, з інформацією. З одного боку багато брехні, а з іншого – серйозна боротьба з цим.

– Можемо говорити про подальше формування громадянського суспільства? Якщо будуть афери і шахрайства, то наростатиме і протидія цьому, обурення народу?

– Не обурення, а активні дії задля розширення грамотності, обізнаності.

– Але люди втомилися від певного безладу, невизначеності…

– Люди завжди втомлюються, коли чогось собі не дозволяють. Питання, чого люди саме не дозволяють? Якщо вони не дозволяють собі бути людьми в цьому бедламі, якщо не дозволяють казати те, що думають і робити те, що хочуть, –  тоді вони втомлюватимуться.

– Коли крадуть, плодять корупцію…

– У кожної людини є вибір – перебувати на цій території чи ні, брати у чомусь участь чи ні. У людини завжди є право вибору, де йому жити, що йому робити і як йому до цього ставитися. Якщо людина собі не дозволяє жити по-людськи, якщо себе людиною не вважає, тоді буде погано в будь-яких умовах, де б вона не жила. А якщо вважає себе людиною і не дозволяє над собою знущатися, чітко визначає свої пріоритети й адекватно оцінює обстановку, свої можливості, – вона буде щасливою в будь-яких умовах. Пригадую приклад Віктора Франкла, психолога, який залишався людиною і в нацистському концтаборі. Він вижив, бо просто залишався людиною. Якщо не ходити на роботу без зарплати, якщо не вірити всяким пройдисвітам, які обіймають керівні посади і кричать про великі ідеї, якщо просто прагматично жити своїм життям і не вестися на пропозиції шахраїв, то можна залишатися щасливим. Це вже питання морально-психологічної підготовки людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company