Автограф-сесія кумирів

Троє зіркових футболістів київського «Динамо» – Віктор Циганков, Георгій Бущан та Беньямін Вербич – влаштували для вболівальників автограф-сесію. Місцем зустрічі обрали торгівельно-розважальний центр «SkyMall».

Зібралося багато людей, різного віку – від малечі до дорослих і навіть вельми дорослих. Перш ніж розпочати розмову з «динамівцями», організатори провели вікторину з історії уславленого київського футбольного клубу. Переможців відзначили подарунками. А тоді під овації присутніх з’явилися наші герої. Та не лише вони: Беньямін Вербич привів свою кохану Марі Бокел, і це викликало додаткове пожвавлення численної публіки.

Зустріч одразу ж набрала форми і тональності невимушеного діалогу. Хлопці прихильно та відверто розмовляли з фанами, ніби з давніми знайомими. Не було ані «зіркової хуртовини», ані, як часто трапляється в молодих і ранніх кумирів, зарозумілості чи пихи. Вболівальники розпитували багато і про всяке: від деталей різних футбольних баталій до суто особистого. Ініціатори зустрічі навіть цю жваву цікавість прихильників «Динамо» зуміли перетворити на справжній турнір. Ті, хто приємно вразив футболістів оригінальними запитаннями, отримали в нагороду фірмові «динамівські» м’ячі з автографами усіх трьох гравців.

Ось дещо з тієї тривалої розмови.

– Вікторе (до Циганкова, – авт.), чи хотіли б перейти до іншого клубу, маститого, європейського?

– Я звик жити сьогоднішнім днем, а сьогодні я гравець «Динамо» і зосереджений тільки на команді та своїй футбольній кар’єрі, тому кожна гра для мене – випробування. Мріяти про футбольну Європу нема часу…

– Георгію (до Бущана, воротаря, – авт.), якби Кріштіану Роналду бив пенальті, в який кут воріт Ви кинулися б? – запитав Женя, юний прихильник футболу.

– Намагався б стрибати у той кут, в який Роналду і цілив…

А це запитання до Беньяміна Вербича, «динамівського» півзахисника, дехто назвав провокаційним. Бо у хлопця при його Марі поцікавилися, що думає про… українських дівчат.

Але Вербич і на футбольному майданчику вдатний, і тут не знітився.

– Звісно, – відповів, – українські дівчата дуже привабливі, тут годі сперечатися, але в мене вже є дівчина, і вона найкраща в світі.

Відповідь «зіркового нареченого», схоже, втішила і вболівальників, і його кохану. Вона соромливо усміхалася, не приховуючи, втім, задоволення.

Вінцем зустрічі, власне, й стала очікувана автограф-сесія. Отримати на згадку підпис улюбленого футболіста забажало багато люду. Футболісти насівали автографи понад годину. А найрішучіші фанати спромоглися на селфі зі своїми кумирами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company