Баггі «VOLS»: страшний сон окупантів

«Це ідеальний автомобіль для розвідки, снайперів, партизанської війни. З можливістю розміщення кулеметів, гранатометів і доставки боєприпасів», – з цього допису розпочалась історія поширення баггі «VOLS». Опублікувала його Меліса Садик – дочка підприємця, який виготовляє ці транспортні засоби для українських військових.

Володимир Садик колись змайстрував автомобіль для власного користування, на якому каталася родина. Після початку повномасштабного вторгнення вирішив удосконалити баггі, розмалювати його в пікселі української армії та подарувати ЗСУ. Цим зайнялась дочка майстра, опублікувала пост на своїй сторінці в Інстаграм. Люди дуже швидко відгукнулися, почали писати військові – різні підрозділи казали, що їм ця машина конче потрібна. Це й не дивно. Баггі, на відміну від усієї броньованої техніки, невеликий легкий автомобіль високої прохідності для їзди бездоріжжям. Він швидко може дістатися до потрібної точки, тому чудово допомагає спецпризначенцям легко і непомітно знешкодити ворога.

Родина обрала підрозділ та подарувала свій автомобіль. Назвали його «Вепр». Потому зрозуміли, що не варто зупинятися і започаткували проєкт «Баггі VOLS», заходилися збирати кошти на його реалізацію. Одна така машина коштує близько $5000. Активно допомагають волонтерські організації та просто небайдужі. Наш народ і тут показав свою згуртованість. Багато деталей люди віддають за собівартістю чи й просто дарують. Майстри працюють за мінімальну оплату. Це допомогло здешевити ціну баггі, заощадити гроші на набори для наступних екземплярів.

Так виготовили і відправили першу партію – п’ять автомобілів. Виготовляли їх у майстерні на Буковині, до збору долучились куми, свати, брати. Ті, хто оплачував майже повну вартість машини, мали право вигадати для неї свою назву. «Коновалець» та «Петлюра» – такі імена отримали новенькі баггі. Згодом до них долучився «Ярік».

То тепер окупантам варто боятися не лише Бандеру. Ця трійка вже відправилась допомагати нашим бійцям.

Баггі є у світі, але наші особливі. Замість дорогих закордонних деталей, які тяжко знайти в умовах війни, ці мають запчастини «Жигулів» та схожих автомобілів. Тому відремонтувати за потреби наші баггі зможуть у кожному селі, де є «Жигуль».

Так українці вкотре довели, як можуть об’єднатися заради спільної справи, як кожен може допомогти в умовах війни задля перемоги.

Світлини з Instagram Меліси Садик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company