БЕЗВІЗ ОСЬ-ОСЬ!

Рада  міністрів  Євросоюзу ухвалила надання громадянам України права подорожувати без віз до 34 країн. Це остаточне рішення, але не останній етап у тривалій  законодавчій процедурі,  яка запроваджена в ЄС.

Сама епопея з набуттям нашою країною безвізового режиму була ще тривалішою і драматичнішою. Президент України Петро Порошенко, посилаючись на єврочиновників,  кілька разів оголошував про близький початок нової ери у стосунках з Європою. Втім,  вона  не почнеться і після рішення європейської Ради міністрів. 17 травня у Європарламенті підпишуть відповідний закон, опублікують його в офіційному журналі і вже через 20 днів після цього він почне діяти. Безвізове сьогодні настане орієнтовно 11 червня.

Петро Порошенко, коментуючи рішення Ради міністрів Євросоюзу, назвав безвіз гігантським кроком у Європу. «Ми пориваємо з радянським минулим і дедалі більшою мірою стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору».  При цьому  Президент додав: «Я безмежно вдячний всім, завдяки кому зміг виконати одну із основних передвиборчих обіцянок».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company