Біографічна «піраміда» «емемемщика» Пушиліна

Керівник самопроголошеної “ДНР” Денис Пушилін зараз активно позиціонує себе як затятий русофіл і прихильник “великої і могутньої”. Хоча, були часи, коли він рвався в українську політику – до Київради і Верховної Ради.

На веб-ресурсі “МММ ВОЛОНТЕР” ми відшукали його ​​автобіографію Пушиліна, яку він написав як візитівку для виборців. У ній зазначено, що Пушилін Денис Володимирович у 2013 році балотувався в український парламент від партії “Ми маємо мету” на перевиборах в 94 окрузі де Київській області, де посів 19 місце, отримавши 0,08% (77 голосів!). До слова, інформація чомусь дивним чином зникла із сайту ЦВК України. Можливо, це зробили, щоб “відбілити” Пушиліна, виставивши його борцем виключно за «русский мир», або ж “стерли ганьбу” з державного веб-ресурсу.

Будучи одним з керівників МММ на території України Пушилін одного разу спромігся на прес-конференцію в агентстві УНІАН, а також був організатором кількох семінарів для «партнерів».

Цікавий факт: у біографії Пушиліна, яку тиражують «республіканські» і російські ЗМІ його «активна» діяльність в українській політиці згадується вкарай скромно і невиразно. Що писати про невдаху?

Наприклад, на сайті РІА Новини знаходимо, що Денис Володимирович лише був волонтером і членом партії «МММ», в «Российской газете» взагалі написали, що Пушилін «у 2002 році був лише функціонером руху  “МММ “в торговій фірмі». А на сайті «глави ДНР» взагалі зникли посилання про його участь в українській політиці. На  ресурсі інформація обривається  2002-им роком, і одразу  починається  «русская весна».

Єдине, що зазначено скрізь – служба Пушиліна в Нацгвардії України. Цей рядок з біографії вписано в усі джерела, де є коротка або повна біографія Пушиліна. Мабуть, військова служба «у карателів» явна ознака гордості для лідера «ДНР»….

Напишіть відгук

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company