«Благослови, Господи,.. сміття прибрати»

Майже подія року: Гусятинська об’єднана територіальна громада спромоглася придбати новенький сміттєвоз! Радості повні міхи!

Отож машину «запустили в експлуатацію» надурочисто: з різнокольоровими кульками та… обрядом освячення. Ретельно пройшовшись кропилом по колесах і контейнеру для сміття, священик поблагословив агрегат у «щасливу дорогу» на збір побутовий відходів.

А згодом точнісінько така ж весела церемонія відбулася і в райцентрі Ланівці, бо місцева ОТГ теж розжилася на сміттєвоза. Схоже, ритуал може стати традиційним і навіть увійти в молитовник:  на черзі ще чотири десятки об’єднаних громад області, які з часом, можливо, теж настараються на таке диво техніки.

Однак… Чи доконче святою водою, співами тропарів і Божим благословенням треба чистити наші вулиці, парки від нашого ж нехлюйства? Краще подбаймо про чистоту людських душ. Якщо там буде гаразд, то й довкілля сяятиме, мовби свят-водою вмите.

Коментар до «Благослови, Господи,.. сміття прибрати»

  1. Сергій сказав:

    Якщо в двох громадах святили не один і той же сміттєвоз, то це позитивна новина. В минулому році такий сміттєвоз коштував тисяч 150 євриків. Зараз дорожче. Для сільської громади це подія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company