Блаженніший Святослав: «Папа розуміє, що відбувається в Україні, і діятиме»

Напередодні 70-ї річниці Львівського псевдособору, який поставив поза законом Українську  Греко-Католицьку Церкву,  насильно приєднавши її до Російської православної церкви, делегація членів синоду УГКЦ на чолі з предстоятелем Блаженнішим Святославом мала у Ватикані годинну аудієнцію з Папою Римським.

УГКЦ підготувала публічне звернення, в якому доносить до уваги світової громадськості інформацію про агресію та гібридну війну проти України та розповідає про страждання мільйонів невинних людей. Церква засуджує звірства, викрадення, ув’язнення і тортури супроти поодиноких осіб та груп на Донбасі і в Криму, особливо супроти кримських татар – мусульман, а також зневажання свободи віросповідання та гідності мільйонів осіб.

Від імені вірних УГКЦ Блаженніший Святослав  звернувся до Папи Франциска з проханням допомогти припинити війну і полегшити гуманітарну кризу, спричинену російською агресією проти України. Наголосивши: неоголошена війна, що триває, хоча зараз і є поза увагою світу, безпосередньо вплинула на життя п’яти мільйонів осіб. Вона спричинила близько 10 тисяч смертей, десятки тисяч поранень та залишила без домівок понад  два мільйони людей.

«Я сказав Святішому Отцеві: “Народ страждає, Ваша Святосте, і чекає Ваших обіймів”. Папа Франциск дав чітко зрозуміти, що діятиме», – повідомив Блаженніший Святослав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company