«Блюзнірством» назвав рішення польського комерційного телеканалу TVN24 продемонструвати скандальний антиукраїнський фільм французького режисера Поля Морейри «Україна: Маски революції» в другу річницю трагічних подій на Майдані  Посол України в Польщі Андрій Дещиця

«Можна показувати позиції різних авторів і як вони бачать ситуацію, можна дебатувати про це, але за умови, що демонструється правда. Але коли показують пропаганду, тоді сперечатися і дебатувати не про що», – зазначив Дещиця.

Він зізнався, що був неприємно вражений через появу цього фільму в ефірі комерційного телеканалу TVN24, який завжди активно та об’єктивно висвітлював події в Україні – як під час Майдану, так і після.

За словами Дещиці, українські дипломати зробили офіційний запит керівництву телеканалу і попросили пояснити, чому саме цей фільм показали в річницю Революції Гідності. Водночас він наголосив, що відгуки в соцмережах засвідчили розчарування значної кількості українців і поляків рішенням телеканалу про трансляцію скандального фільму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company