«Бронзовий» почин Валерії Проченко

Вже перший день юніорського чемпіонату світу з фехтування, що стартував 3 березня в Каїрі, став щасливим для української збірної. Бронзову медаль в юніорській категорії виборола шаблістка Валерія Проченко.

У півфінальному поєдинкові вона зустрілася з південнокорейською спортсменкою Чон Ха Йон. Під час турніру, ведучи першість із рахунком 7:5, Валерія підвернула ногу. Проте довела поєдинок до кінця з переможним рахунком 13:15.

Для України «бронза» Проченко – перша медаль чемпіонату світу в юніорській категорії від 2013 року: тоді «золото» в хорватському Поречі завоювала шаблістка Аліна Комащук.