CEE EXPO-2017: електронні дивовиська

Ознайомитися з багатьма високотехнологічними новинками –  смартфонами, планшетами, 3D-принтерами, ультрабуками, телевізорами, іншою диво-технікою – можна було в столичному центрі «КиївЕкспоПлаза», на масштабній виставці електроніки і розваг CEE EXPO-2017.

Перше, що впало в око, тільки-но переступила поріг велетенського павільйону, – розмах осмисленої метушні, «броунівський» рух сотень людей. За мить оговтавшись, пірнаю у цей людський вир, аби й собі набратися інформації про найсучасніші високотехнологічні дива.

Доріжками на гіроскутерах, гіробордах, моноколесах діловито роз’їжджають відвідувачі. Біля стендів виробників – велелюддя. Звісно, нас, давно готових до новацій, уже майже не вражають додаткові можливості модернових гаджетів. Навіть брендових. А все ж. Samsung здивував усіх презентацією новітньої моделі смартфона. Китайська Xіaomі представила електронні валізи та рюкзаки. Завдяки іншим технічним дивам можна було поринути у віртуальну 3D-реальність і спробувати себе у ролі пілота. Або ж, як справжній відчайдух-каякер, шугонути у бурхливу безодню водоспаду. Ласих на ці геть безпечні екстрим-емоції виявилося чимало: чергам до атракціонів не було кінця-краю.

Інтерактивне футбольне поле – останній «писк», мрія сучасної дітвори. Одна справа ганяти м’яча просто неба, на полі чи дворовому майданчику і зовсім інша – за допомогою планшета чи смартфона керувати двома роботами, які, виконуючи вашу тренерську волю, розписуватимуть диво-паси не згірш од Мессі чи Роналду…   Хоча це вже справа смаку. І здорового способу життя.

А малеча дошкільного і молодшого шкільного віку на цій виставці   залюбки малювала чудернацькі фігурки небаченою досі 3D-ручкою та забавлялася новинками комп’ютерних ігор. Батьки ж захоплювалися новим розвиваючим інтерактивним роботом. Бо через завантажені у планшет чи смартфон графічні додатки їхнім дітям буде легко спілкуватися з таким електронним «педагогом».

Граючись з роботом, діти занурюються у світ програмування. В них відточуються логічне мислення, здатність зосередитися на розв’язанні конкретних завдань.

Розумний дім, 3D-конструктори, дрони, 3D-фігури, створені за допомогою світла, фотоапарати, ноутбуки, прилади для будинку і саду та багато інших чудасій з цифровим начинням…  Допитливі відвідувачі виставки побачили реальне електронне завтра.