Честь Герою!

Олександр Капуш – Герой України.

Указом Президента йому, старшому  солдатові, 23-річному командирові розвідувального відділення 15-го окремого гірсько-піхотного батальйону 128-мої окремої гірсько-піхотної бригади,  посмертно присвоєно найвище звання Держави – за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Напередодні Дня захисника Вітчизни  Петро Порошенко передав нагороду батькам воїна Людмилі Князівні та Василю Івановичу.

Олександр Капуш з травня 2014 року брав участь у бойових діях на Сході, зокрема і за аеропорт «Луганськ». У лютому 2015 року група розвідників, очолювана Олександром, мужньо обороняла позиції від переважаючих сил російських найманців. У найскладніший момент бою в наших захисників окупанти кинули бойову гранату. Капуш прикрив собою товариша, ціною свого життя врятував його.

На свою сторінку у соцмережі воїн уписав девіз: «Рабів до раю не пускають».

«Подвиг Олександра назавжди залишиться у народній пам’яті, стане символом незламності бойового духу захисників української землі»,  –  наголосив Президент України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company