«Чілдрен Кінофест» дав посаду Христині Соловій

Почесною амбасадоркою восьмого міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стала співачка та авторка пісень Христина Соловій. Про це йдеться на сайті кінофестивалю.

«Кіно – це той вид мистецтва, який найніжніше відлунює в юних душах, – розповідає співачка. – Кіно часто здатне донести дітям важливі істини чи історичні події краще за підручники… Кіно допомагає розвивати емоційний інтелект».

Роль амбасадора «Чілдрен Кінофест» – популяризація ідей повноцінного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Раніше цю місію  виконували такі відомі особистості, як співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

Цьогорічний «Чілдрен Кінофест» відбудеться 28 травня – 6 червня в гібридному форматі – за участю кінотеатрів із понад 20-ти міст України.

Буде представлено 20 стрічок-фіналістів конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми віком від 7 до 14 років.