Чорні дірки «лайконутих» зірок

Дивуюся, що вони їдять, чим запивають, і з якими, власне, харчами потрапляють у треновані тіла деяких українських зірок спорту руйнівні бацили, що спонукають їх як не до дивних висловлювань, то до нерозважливих вчинків?

Ми вже писали про вертляві шмигання поміж українсько-російських крапель Олександра Усика. А тепер оце інша зірка, вже з футбольного світу –    Олександр Зінченко. Цей простий молодий хлопака з провінційного поліського містечка Радомишль, поживши добрим життям у Європі, обтесавшись спершу в Нідерландах , а тепер і в Англії, граючи за збірну України, ще й «Instagram» опанував.

І тепер там, у тому «Інстаграмі», чи то хильнувши грам якогось доброго питва, чи на тверезо, публічно підтримує бійця ММА, росіянина Хабіба Нурмагомедова у його недавньому поєдинку з британцем Конором Макгрегором.

Більше того, наш Сашко, нагадаю, гравець збірної України,  так розпалився, що в тій соціальній мережі, привселюдно, взявся навіть погрожувати Макгрегору. Радить йому його язик «тримати в роті»…

Враження, ніби Зінченко родом десь із Ніжнєго Тагіла.

Але найдалі, здається, пішли нападник київського «Динамо» і збірної України Артем Бесєдін та його колега із «Шахтаря», захисник збірної України Микола Матвієнко. У тому ж  таки «Instagram» нещодавно уподобали пост російського виконавця Тіматі, в якому той вітає президента РФ з днем народження.  В дописі репер холопськи згинається перед своїм «государєм» у три погибелі,  називає Путіна «гідним президентом». І наші хлопці, браві гравці збірної України, ставлять лайки, тобто підтримують вітання, аплодують, усім серцем – «за»… Без принуки, а «при світлому умі  й чистій совісті» множать кількісно овечу кошару суцільного мокшанського «одобрямсу».

Дивина та й годі! На плечах цих спортсменів майки однієї держави, а «мекають»  захоплено у бік іншої, ворожої.

Для мене це така собі трансформація вибухів на армійських складах – у Балаклії, у Калинівці… І нинішніх, приічнянських.

Тільки на відміну від отих заскладованих на закритих віддалених полігонах, суто мілітарних боєкомплектів, ці заряди –  страшнішої дії, бо в епіцентрі події, носять показні символи держави, збирають зали і стадіони. Але, схоже, готові здетонувати, чекаючи свого часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company