Чи варто псувати зіпсоване?

В Росії розпочалася світова футбольна першість. Про всі перипетії довкола мундіалю в країні-агресорці писано-переписано. Особливо болючою ця тема є в Україні.

Однак, незважаючи на справедливе обурення більшості українців, не всі наші співвітчизники підтримують, скажімо, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, його заклики до «псування сусідам футбольного свята».

Як на мене, це зайве: такими діями лише зіпсуємо власний імідж. Не потрібно робити те, що зроблять жителі російських міст – самі, прогнозовано, своїм «теплим прийом» іноземних гостей.

Чемпіонат лише розпочався, а колотнечі – хоч відбавляй. Тут і проблеми з квитками, яких нема, а потім по 5 тисяч вільних місць на стадіоні, і «кислі» обличчя «господарів», і скандал із таксистом, що вже встиг позбивати на вулиці фанів.

І це лише початок. Попереду, як мовиться, багато «цікавого», бо яскрава російська обгортка не підсолодить гірку цукерку.

Інше питання – дивитись чи ні мундіаль в Україні? Дехто вважає, що ізолювати себе від прекрасного дійства у виконанні футбольних грандів з усієї земної кулі – табуйована розкіш.

Погляди, насправді, цілковито протилежні. Так, це свято. Але у стані нашого окупанта, нападника, ворога. Як зважити всі «за» і «проти»? І чи позбавляти себе насолоди, яку дарує нам раз на чотири роки великий футбол?

Тут нема готових рецептів. Кожен вирішує сам, за своїм розумінням патріотизму і честі.

А мундіаль вирує! І не лише футболом, а й емоціями довкола нього. Ми не виняток. Багато обурливого окропу вилито на вітчизняний телеканал «Інтер»  –  і за його «продажність», і за недолуге коментаторство.

І нарешті про сам футбол. Цьогорічна світова боротьба, схоже, розпалюється не на жарт. Багато команд показують сталевий характер та міцні нерви. Змагаючись за кожен клаптик поля, навіть аутсайдери  створюють масу проблем фаворитам. І нехай тремтять такі гранди, як Аргентина, Німеччина та Бразилія, коли їм протистоять Ісландія, Мексика та Швейцарія.

Про ісландців узагалі варто розмовляти пошепки. Справжні нащадки вікінгів безкомпромісні на футбольному полі, навіть коли сам Ліонель Мессі в суперниках. Ісландія – найменша за населенням країна – учасниця Чемпіонату світу, а бойовий клич з фанатами ще за часів Євро-2016 зробив їх відомими на весь світ.

Теперішня володарка Кубку світу збірна Німеччини засмучує   своїх прихильників уже на старті. Сенсаційна поразка у першому матчі знижує шанси на вихід з групи, а тим самим і можливість захистити почесне звання чемпіона.

Отож, дивимося чи ні, а в Росії точиться запекла футбольна боротьба. Затято не вказує на фаворита, і годі навіть вгадувати хто ж удостоїться заповітної «золотої чаші».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company