Дари Різдвяного Янгола

На столі – кольорові малюнки та листи. Веселим дитячим почерком: «Дорогий Різдвяний Янголе! Усі на тебе чекають цілий рік, чекаю і я. Різдво – це чарівний день, коли здійснюються всі мрії! Дякую тобі за те, що згадав про мене і допоміг моїй мрії здійснитися».

З ними, нашими справжніми Різдвяними Янголами, юні листувальники ніколи не стрічалися і не знайомилися, Але хіба це має значення у дивовижні Різдвяні дні? Хіба потрібен привід, щоб дарувати свою любов тим, хто так на неї чекає?

Щороку фонд «Діти Дітям» проводить благодійний захід «Різдвяний Янгол»: свято обдаровує радістю не лише його учасників, а вчить щедро ділитися нею з іншими. Той теплий щасливий промінь зігріває найперше діток, які не мають батьків, – різдвяним подарунком та листом-відповіддю від свого Янгола.

Кожен рік Фонд збирає дитячі листи з дитбудинків і «передає  Янголу», котрому малеча всім серцем вірить. Торік «Різдвяний Янгол» завітав з дарами до понад півтисячі діточок із 9-ти дитбудинків. А вже цього року справдилася тисяча дитячих мрій із 12-ти дитбудинків та малозабезпечених родин з важкохворими дітьми.

А тимчасом Янголи – не якісь казкові чарівники, навіть не багатії, які граються в доброчинність. Цілком реальні, звичайні щиросердні українці, об’єднані Добром. Цього року вони знову ретельно запакували подарунки та залишили їх під ялинками у білій залі Київської міської державної адміністрації.  Частина того різдвяного тепла зі столиці пошириться всією Україною – з дитячими іграшками, одягом, взуттям, прикрасами… І звісно, з листами від Янголів.

Побачивши ці величні гори подарунків, не міг приховати радості український співак, продюсер та режисер Олексій Потапенко:

–  Чудово, що в нас є не лише Святий Миколай, Дід Мороз, а й Різдвяний Янгол! Маємо плекати в собі щиру людську любов, щоб якомога частіше бачити радісні очі дітей. Тоді будемо справді щасливими!

Діти – чисті і сяйні душі, відкриті для цілого світу. Їхнього сонця вистачить на кожного! Цьогорічного свята «Різдвяний Янгол» малеча разом з дорослими створювала свої новорічні ялинкові прикраси. Вони доповнять «янгольські» дарунки для дитбудинків та інтернатів.

Призери інструментальних та танцювальних конкурсів, фіналісти програми «Голос Діти», маленькі актори влаштували шоу. А діти учасників проекту взяли участь у прем’єрі новорічного мюзиклу «12 місяців». Тепер маленькі артисти побувають з гастролями в інтернатах та дитбудинках.

Благодійний фонд «Діти Дітям» заснували багатодітні матері. Справжні берегині роду і того щирого янгольського тепла, яке зігріває маленькі серця навіть звіддалік. Бо для Різдвяних Янголів віддалі нема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company