ДЕНЬ ГРІНЧЕНКА,  ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ

Традиційну «Грінченківську декаду» відзначили  у провідному виші столиці Київському університеті імені Бориса Грінченка. Вінцем святкування стали врочистості 9 грудня, у День народження «патрона» університету – класика української літератури, визначного педагога, науковця та громадського діяча  Бориса Грінченка. 

–  Символом нашого університету є розгорнута книга, що  вивершується пірамідою. Людина має все життя прагнути досконалості. І служити своїй громаді, як робив це український подвижник і просвітник Борис Грінченко, – наголосив, вітаючи учасників урочистостей, ректор університету  академік Віктор Огнев’юк. – Такі сьогодні наші грінченківці – і у студентських аудиторіях,  і за викладацькими кафедрами, і в окопах Cхідного фронту.

До університетського Дня студенти і викладачі завершили десяту волонтерську акцію збору допомоги для бійців 128-ї бригади розвідників.

Заступник міністра освіти, президент Українського фізичного товариства Максим Стріха вручив  викладачам та співробітникам університету державні нагороди. Наголосивши: «Усім своїм успіхам ми завдячуємо вчителям. А Грінченків університет готує висококваліфікованих учителів, які роблять нас переможцями».

Гості свята, почесні професори університету, партнери і друзі вишу, отримали з рук ректора Віктора Огнев’юка як подяку за співпрацю почесні відзнаки. Серед нагороджених, зокрема, відомий академік-астроном Ярослав Яцків, Герой України, поет Іван Драч, автори університетського гімну композитор Павло Зібров та поет Петро Мага, ректор Київського національного університету технологій та дизайну Іван Грищенко.

Але найбільше  нагородам раділи студенти. Найкращих із них удостоєно іменних стипендій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company