День народження Лицарів

72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – військове формування механізованих військ ЗСУ з осідком у Білій Церкві на Київщині. Саме тут, у місті, де й народилась бригада, наприкінці жовтня святкували День народження бригади. З вітальним словом виступив міський  голова, вручив нагороди військовослужбовцям, ветеранам. Але найсердечнішими були вітання своїх захисників звичайними людьми.

Чорні Запорожці з нагоди свята організували на головній площі міста виставку військової техніки. Щоб усі бачили, і вороги також, що за нашу країну, за наших дітей є кому стати оружно – спина до спини.

Віддали шану полеглим Героям України. Було змонтовано блок-пост Пам’яті, там вивісили світлини всіх тутешніх воїнів, які загинули, захищаючи Батьківщину.  Не звичайні, але саме ті, на яких Героїв зазнімковано у їхні радісні, щасливі миті. Отакими й маємо їх пам’ятати, бо Герої не вмирають, вони тримають над нами Небо.

Запитую вояка, чому вони Чорні Запорожці.
–  Бо ворог чорніє від згадки про нас, – відповів симпатичний хлопець.

–  Це славнозвісна бойова військова бригада, що пройшла найзапекліші бої російсько-української війни, – мовби доповнює вояка міський голова Білої Церкви Генадій Дикий. – Відома звитягою та мужністю її солдатів, професійністю сержантів та мудрістю командирів. З неї вийшов не один Герой України та Народний Герой, а сотні воїнів, гідних лицарів країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company