«Дімо, ми встигли!»

Так оптимістично вигукнули сотні людей, які долучилися до порятунку 5-місячного Дмитрика: свого часу лікарі поставили немовляті рідкісний діагноз нервово-м’язове захворювання. Та всього за 80 днів небайдужі люди вибороли Дмитрикові право жити, зібравши 2 мільйони доларів на лікування. Рекордний за швидкістю благодійний збір в Україні!

«Для порятунку Дмитрика працювала ціла команда волонтерів, – розповів на пресконференції директор діджитал-агенства «Mas Agency» Олексій Захарченко. – А почалося все із допису Дмитрикового тата Віталія Свічинського, свого часу лідера одеського «Євромайдану». Найперше ми розмістили інформацію про допомогу дитині у соцмережах. У Facebook позначали політиків, і в Instagram – зірок шоу-бізнесу. Активно відгукнулася й українська діаспора – Європі і США. Значно допоміг брендинг: перший заклик «#SaveDima» ми вчасно змінили на інший: «Дімо, ми встигнемо!»

« І для української діаспори це стало своєрідним прецедентом: збір вийшов у такий топ», – розповіла Ольга Ричківська, волонтерка. І поінформувала, що Дмитрика лікуватимуть у США.

За словами Віталія Свічинського, Дмитрикового батька, найстрашніший є перший та другий тип цієї хвороби. У першому випадку діти доживають лише до двох років, у другому – максимум до п’ятнадцяти. Тому пан Віталій анонсував створення руху «Діти, ми встигнемо!», який допомагатиме хворим на СМА. У нашій державі, на жаль, досі не створено ні протоколів лікування, ні самих ліків, ні спеціальних програм. Тому новостворений рух узяв за мету змобілізувати суспільну думку, закликати владу в особі парламенту, уряду, Міністерства охорони здоров’я всіляко сприяти новітнім комплексним медичним дослідженням природи та способів лікування цієї недуги, з тим щоб вона зрештою перестала бути смертельним вироком.

Директор фонду «Маніфест миру» Інна Білоус підтвердила: покладатися у цій справі лише на благодійні фонди марно – вони неспроможні закуповувати препарати для лікування цієї хвороби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company