Діти на Місяці

Хто не мріяв у дитинстві стати справжнім космонавтом і полетіти у космос? Мабуть, таких  немає. Тож для всіх нас, мрійників з дитинства, у столичному торгово-розважальному центрі «Гулівер» відкрито першу космічну виставку «Kids on The Moon», що з англійської так і перекладається – «Діти на Місяці».

Вхід на виставку безкоштовний. Можна замовити екскурсію. Її проводять щогодини, але не з самісінького ранку. Єдине, що обов’язково потрібно, – записатися заздалегідь, бо черга бажаючих постійно чималенька.

Діти захоплено споглядають за відтворенням життя космонавтів на орбіті. І граючись подорожують до  зірок, переглядають фотографії, фільми про космічні пригоди. Астронавти-аніматори дадуть відповіді на будь-які запитання. І навіть допоможуть одягнути космічний костюм-скафандр. Багатьох  розчаровує лише одне:  треба дорости щонайменше до п’яти рочків, але не перерости дванадцять.  І ось уже зоряна команда у скафандрах з шоломами «летить» у космічному «Шатлі».

– Наче насправді побували на орбіті! – захоплено коментують дітлахи після «м’якої посадки на Землю», – Навіть зоряний пил бачили!

Але виставка приносить не лише яскраві враження, а й нові знання. Хіба не цікаво дізнатися, якої породи були собаки Білка й Стрілка, що незадовго до людини полетіли в космос? Або ж почути не відомі широкому загалу деталі про життя космонавтів на Міжнародній космічній станції?

Виставку присвячено величній події в історії людства: піввіку тому, у липні  1969 року, американський астронавт Ніл Армстронг першим серед землян ступив на поверхню супутника Землі. Експозиція  «Діти на Місяці», створена Американським та Європейським космічними агентствами, вже побувала у сорока країнах світу, але до України приїхала вперше. І хто знає, можливо, не лише уявно колись на найближчу до нас планету полетять разом з дорослими й діти. То чом би у цю зоряну експедицію не потрапити котромусь із маленьких українців? Ми ж із дитинства знаємо, що мрії збуваються!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company