Дніпром і Гудзоном – у Трипілля

Київський університет імені Бориса Грінченка та Фонд Досліджень Стародавніх Цивілізацій (Нью-Йорк, США) підписали договір про співпрацю в галузі польових досліджень трипільської цивілізації.

Метою спільної діяльності є розширення знань про феномен великих давніх поселень на теренах України, посилення міждисциплінарних досліджень Трипільської культури, інших сторінок української минувшини.

Документом, укладеним за ініціативи Михайла Відейка, завідувача Науково-дослідної лабораторії археології Університету Грінченка, передбачається поглиблене вивчення археологічних артефактів, організація спільної виставки.