До побачення, «Євробачення»!

Національна суспільна телерадіокомпанія України відмовляється від участі в Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2019». Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному на сайті «Суспільного мовлення».

Після відмови цьогорічної переможниці національного відбіркового конкурсу співачки MARUV підписувати із суспільним мовником договір про участь у «Євробаченні» телерадіокомпанія почергово звернулася до фіналістів, що посіли друге та третє місця, –  гуртів  Freedom Jazz та Kazka. Проте і вони відмовилися від участі в «Євробаченні-2019».

Національний відбір-2019 виявив та привернув увагу нашого суспільства до системної проблеми музичної індустрії в Україні, йдеться в повідомленні Суспільного мовника. На 5-му році військового конфлікту все ще залишаються дуже тісними зв’язки українських артистів із шоу-бізнесом на території держави-агресора. У частини суспільства цей факт викликає обурення й несприйняття. Проте, наголошується у повідомленні, закони України не пропонують жодних обмежень щодо роботи виконавців та артистів на території Російської Федерації попри великий суспільний запит на врегулювання цієї ситуації. «Суспільний мовник вважає за потрібне започаткувати суспільний діалог у форматі ток-шоу, форумів та обговорень за участі провідних експертів сфери для формулювання позиції українського суспільства щодо цієї проблеми, а також напрацювання пропозицій до проекту закону України, що міг би врегулювати ситуацію зі співпрацею українських артистів із державою-агресором на майбутнє», – йдеться в офіційному повідомленні «Суспільного мовлення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company