Працюймо, студенти!

Більшість студентів не з розповідей знають «крилаті фрази» нинішнього болісного працевлаштування: від «нам потрібна людина на повний день» до «ми не беремо студентів»…

Однак, попри всі перепони, знайти роботу не так складно, як здається. Маю тут власний досвід, тому поділюся кількома порадами – з тими, хто збирається працевлаштовуватися:

  1. Багато запитуйте. Бо дехто ніяковіє і боїться. Ще б пак, хто хоче пошитися в дурні перед майбутнім босом? Доречні запитання лише продемонструють вашу ерудованість та орієнтацію у темі, сформують у працедавця уявлення про ваші здібності. Розумні запитання – ваш шанс запам`ятатися.
  2. Будьте щирі. Люди не люблять відвертість, її вимагає робота. Краще все обговорити одразу, щоб потім не витрачати свій та чужий робочий час. Акцентуйте увагу на вміннях та навичках, але якщо в чомусь не впевнені, – краще не прибріхуйте. Вам допоможуть і навчать, якщо виявите здібності.
  3. Нагадуйте про себе. «Ми вам зателефонуємо», – одна з найбрехливіших фраз сучасних трудових відносин. Не слід, звісно, сприймати її як поразку, це радше – час на прийняття рішення. Не лінуйтеся нагадувати про себе телефонними дзвінками та листами, це демонструватиме ваше зацікавлення та стане конкурентною перевагою перед тими, хто сидить під телефоном та чекає «з моря погоди».
  4. Розподіляйте ресурси. Головний ресурс працівника – час. Проблема студентів – у складності поєднати працю та навчання так, щоб скрізь устигати. Вдала аргументація та приємне перше враження стане поштовхом для роботодавця піти вам і в цьому назустріч.

Отже, ще не знайшли роботу? То, може, погано шукаєте?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company