До успіху – під рідним соцем

Ще донедавна працездатні та активні українці їхали за кордон, щоб заробити і повернутися. А нині багато хто із наших співгромадян, найперше молодих, воліє виїхати до заможніших європейських країн на постійне мешкання. Ці тривожні для країни тенденції примушують український уряд серйозно замислитися, шукати альтернативу. А поки урядовці думають, неурядові організації діють.

Потроху, але з’являються спеціалізовані громадські структури, які допомагають молодим людям (і не тільки молодим) знайти працю до душі, перепрофілюватися, щоб самореалізуватись удома. Один із них, Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності, шостий рік поспіль спільно з Першим українським міжнародним банком (ПУМБ) втілює всеукраїнський проєкт «Моя кар’єра в Україні». Щоб переконати молодь залишатися. І навчити її шукати долю в рідній країні.

– Часто молоді люди приходять влаштовуватися на роботу, не розуміючи, чим будуть займатися, – розповідає Тетяна Колесник, менеджерка Центру корпоративної соціальної відповідальності. – Вони не відають, які перспективи матиме їхня праця і чи варта вона років, втрачених на здобуття диплома. Отак і спадає багатьом на думку: та краще вже виїхати за кордон, працювати вантажником, за більшу платню, ніж має її у нас кваліфікований інженер…

Проєкт «Моя кар’єра в Україні» розрахований на кілька етапів. Завершиться він «Днем із кумиром»: 30 фіналістів/фіналісток поспілкуються з відомими керівниками підприємств, міжнародних організацій, представниками влади, почують од них поради, з чого починати, що робити, щоб стати успішним і заможним.

На думку Тараса Деркача, керівника «Career Hub», експертної платформи, яка об’єднала роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді, нині серед молодих та амбітних українців найпопулярніші медицина, право, психологія, ІТ, менеджмент, журналістика, біотехнології, педагогіка, дизайн та інженерія.

Давид Ковальов не шкодує, що став одним із учасників проєкту «Моя кар’єра в Україні». Сподівається дійти до фіналу. А головне – твердо вирішив шукати свій шлях до успіху не десь у казкових країнах, а тут, де народився і де сходить рідне сонце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company