Доконавши бібліотеку, взялися за храм

У Росії, як і за часів сталінщини, взялися на нищення церков. Московський обласний суд ухвалив рішення знести у місті Ногінську Свято-Троїцький храм Богородської єпархії Української Православної Церкви Київського патріархату.

Про це на своїх сторінках у Facebook написали митрополит Адріан (Старина) і ієромонах Святослав Скороход. Зазначивши, що суд зобов’язав знести храм у 4-місячний термін за рахунок церковної громади.

Владика Адріан наголосив, що судове засідання «проходило у бурхливому стані» і що одна з трьох суддів «не давала можливостей нашому адвокату викласти всі порушення Ногінського міського суду», назвавши всі докази сторони оскарження «політичними амбіціями». Ієромонах Святослав повідомив, що напередодні засідання суду на їхнього адвоката Тетяну Горюнову було скоєно напад: невідомі стріляли у неї з машини, коли захисниця увечері поверталася додому,  і погрожували по телефону фізичною розправою, якщо адвокат не відмовиться від цієї справи.

«На жаль, все українське систематично підчищається і нищиться: сьогодні резонансне рішення знести храм, до того – закриття Української бібліотеки та ліквідація єдиної централізованої української організації «Український Конгрес Росії», – констатує отець Святослав.

Свято-Троїцький храм існував з початку 90-х років, а 1994-го його настоятель митрополит Адріан (Старина), етнічний українець, перейшов в УПЦ КП.

Церква у Ногінську була єдиною культовою спорудою на території Росії, що належить до юрисдикції Київського патріархату.

Віряни та священнослужителі УПЦ КП постійно зазнавали цькування з боку Московського патріархату, а з початку російсько-української війни ці переслідування набули глобального характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company