Дракон, Чаклун і… читачі

Роман-фентезі Назара  Мулика «Кров Дракона. Хто з нас жертва?», за словами автора,  покликаний відродити у читача зацікавленість до жанру, що переживає «темні» часи. Безумовно, фентезі з`являються, але їх, як кіт наплакав: щоб віднайти варте читацької уваги видання, треба «перевіяти» кілограми словесної полови.

Молодий письменник з Вінниччини разом з редакторкою Анною Гайналій заявили про амбітну мету: спершу спорудити, а потім підкорити п’єдестал фентезі-авторів України. І навіть стати на коротку ногу з такими лідерами жанру, як Анджей Сапковський чи Джордж Мартін. Тут головне запал і час, а нашим сміливцям лише по двадцять.

Про свою книжку, що іще не вивітрила тепкий аромат друкарні, про героїв роману автор говорить так:

– Багато таємниць постало перед Благандійським Чаклуном. Він хотів спокою і нормального життя в родині, де кохана жінка і донька, проте доля розпорядилася інакше…

Як зізнається Назар,  якісь епізоди для роману він брав зі своїх спостережень, описував власні пригоди, звичайно, дофантазовуючи, як того вимагають закони жанру.

Є тут і романтичне кохання, і вкрай драматичні колізії, і славні перемоги… А головне – оті загадкові події, що докорінно міняють людське життя.

Які? Читайте роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company