ДУХ КОНФУЦІЯ В ГРІНЧЕНКОВОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

«Трансформаційні процеси в сучасному суспільстві: українсько-китайський контекст». Міжнародний науковий «круглий стіл» на цю тему відбувся у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Ректор університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Огнев’юк вітав поважних гостей:  першого секретаря Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Ван Цзінго та численну китайську делегацію на чолі з  директором Інституту соціології Китайської академії суспільних наук, доктором філософії, професором Чен Гуандзіном.

Грінченковий університет започаткував перспективну співпрацю з китайським інститутом: перед початком роботи «круглого столу» керівники двох науково-освітніх установ скріпили підписами угоду про співробітництво.

У ході наукової дискусії учасники «круглого столу» ознайомилися із соціологічним аналізом економічних реформ в Китаї, їхнього впливу на якість і темпи соціального поступу, міграційні процеси, демографічні зрушення.

Науковці з Грінченкового університету проаналізували трансформаційні процеси в українському суспільстві, шляхи подолання фінансово-економічної та соціальної кризи.