«Ефект Зеленського». Не для України?

У Великій Британії готується до видання книжка «Ефект Зеленського». Її написали професор Вашингтонського університету Генрі Хейл і доцентка Манчестерського університету Ольга Онуч.

«Ви не можете зрозуміти історичні події 2022 року, не розуміючи Зеленського, –  зазначено в анотації. –  Але ефект Зеленського стосується не самої людини, а громадянської нації, у якій вона народилася і яку вона втілює. Насправді те, що робить Зеленського найбільш неординарним на війні, — це його звичайність як українця».

Презентувати видання англійською планують 22 листопада 2022 року. Творці вже оголосили попереднє замовлення, обіцяючи доставляння по всьому світу. Але України в цьому переліку немає.