Естонські Лотте та Сіпсік заговорили українською

Естонський журнал «Taheke» для дітей 5-10 років видав спецвипуск українською мовою, який безкоштовно отримають маленькі українці, що приїхали до країни.

Цей випуск знайомить українських дітей із естонською культурою, повідомляє національний мовник  ERR. «Коли почали прибувати діти з України, з кожним днем ​​дедалі більше бачили, що літератури українською про Естонію дуже мало, — пояснила головна редакторка журналу Ілона Мартсон. — Нам здалося, що книгу видавати досить накладно і тиражі не такі великі, а літературний дитячий журнал все-таки компактніший  та оперативний за формою».

Творці прагнули зробити журнал цікавим та зрозумілим для українських дітей, познайомивши їх із постійними персонажами видання Лотте та Сіпсіком.

«Taheke» – найпопулярнішим дитячий журнал Естонії у відповідній віковій категорії. Спецвипуск побачив світ накладом 3500 екземплярів. На його видання пожертвували близько 3000 євро.