Евро-2020: стадіони залюднять. Частково

Футбольні матчі Евро-2020 відбуватимуться не при порожніх трибунах. Про це сповістив офіційний сайт УЕФА. Щоправда «аншлагів» не буде: дозволено «залюднювати» лише чверть глядацьких місць на стадіоні.

Втім уже 8 міст – Баку, Будапешт, Бухарест, Санкт-Петербург, Копенгаген, Амстердам, Лондон і Глазго – підтвердили, що готові прийняти вболівальників. Рим, Мюнхен, Більбао та Дублін поки що не готові відкривати футбольні арени для глядачів.

Деякі країни вже заявили про готовність відкоригувати дозволену норму заповнення стадіонів. Санкт-Петербург підтвердив можливість заповнити свій стадіон наполовину і допускає можливість до кінця квітня збільшити цей показник. Будапешт має намір пустити 100% глядачів, але запровадить суворі правила входу. Баку підтвердив готовність відкрити трибуни на 50% від максимальної місткості. Втім на кордоні Азербайджану зарубіжних уболівальників зобов’яжуть пред’явити негативний тест на Covid-19. Амстердам, Бухарест, Копенгаген і Глазго підтвердили, що відкриють трибуни на 25-33%. Столиці Нідерландів, Румунії та Данії можуть збільшити ці квоти до кінця квітня залежно від результатів програм масового тестування і кількості хворих.

Лондон повідомив про мінімальну місткість стадіону на трьох матчах групового етапу і на матчі 1/8 фіналу (25%), але сподівається у червні підтвердити про збільшення цієї норми для матчів півфіналів і фіналу.

Нагадаємо, збірна України зіграє матчі на Евро-2020 у Бухаресті та Амстердамі, а тому можемо стверджувати, що всі свої поєдинки проведе при глядачах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company