«Фаренцварош» без Реброва: вище нікуди?

Свою відставку з посади головного тренера команди «Ференцварош» Сергій Ребров пояснює непорозумінням з керівництвом цього угорського клубу.

Втім український наставник футбольних команд точно не залишиться безробітним. Як повідомляла раніше “Трибуна”, йому вже надійшла пропозицію від футбольного клубу «Тоттенгем» (у цій команді Ребров грав у сезонах 2000-2004). Агент Сергія Реброва Шандор Варга підтвердив, можливий перехід його клієнта в «Тоттенхем» не є вигадкою:

«У мене дуже хороші стосунки з президентом лондонського клубу Деніелом Леві. Коли він був у Будапешті, я йому казав, що Сергій дуже добре працює в «Ференцвароші». Він би справді підійшов цьому клубові, ми говорили і все ще говоримо про це. Так що це не «качка».
Шандор Варга не виключає можливості, що Ребров «знову буде працювати на Сході». «У нас є як мінімум вісім поточних пропозицій – за останні півтора року ми отримували їх регулярно», – запевнив менеджер.
Під керівництвом Сергія Реброва «Ференцварош» за три сезони встиг надбати заслуженої слави: набирав рекордну кількість очок в сезоні угорського чемпіонату (76), проводив 17 матчів без поразок і вперше з початку минулого століття тричі поспіль виграв для «Фраде» золоті медалі.

Успіхи минулих років високо підняли планку, але і в поточному сезоні Ребров знову зміг стрибнути вище голови: вивів команду в групу ЛЧ з першого кваліфікаційного-раунду, а чемпіонат взяв всього з однією поразкою в пасиві.

Українець дав команді поштовх для розвитку, отримавши неабиякий закордонний досвід у тренерській кар’єрі. Нині для Сергія Реброва ідеальний час досягти нові висоти: 3 червня йому виповнилося 47 років. Можливо, коуч зробив собі чудовий подарунок на день народження, щоправда з невеликим запізненням. Йому потрібно вище, а «Ференцварош» уже досяг апогею. Який сам же і позначив: в Угорщині їм не залишилося серйозних конкурентів за золоті медалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company