FM солдата Безсонова

Багатостраждальна Мар’їнка тепер слухає не лише канонади боїв, а й власне FM-радіо. В ефір транслюють українську і зарубіжну музику. І то – винятково позитивну. Творець FM-станції та автор програм – солдат 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Олександр Безсонов.

Киянина з освітою акустико-електронника мобілізували до лав Збройних сил і призначили механіком-радіотелефоністом. Саме в армії він утілив свою давню мрію – створив власну радіостанцію. До китайського передавача, який придбав ще кілька років тому за півтори тисячі гривень, домайстрував саморобну антену, додав ноутбук – і готово! В січні вперше вийшов в ефір. «Радіо Безсонова» нині покриває 75 відсотків території Мар’їнки, стверджують в НТКУ. Для виходу в ефір солдат обрав вільну частоту 93,1 FM.

«Людям дуже потрібен позитив, а репертуар моєї радіостанції дає лише позитивні емоції, – розповідає Олександр. – Прагну донести до тих, хто мешкають у цій частині України, український колорит, притаманні нам доброту, ґречність, гостинність».

У колективі столичного радіо «Голос Києва», де Олександр Безсонов до служби в армії працював звукорежисером, звістку про подвижництво свого колеги зустріли із захопленням. «Ми пишаємося тобою, Олександре! І хай тебе береже Господь!», – написав у своїй «Фейсбук»-сторінці заступник виконавчого директора Київської регіональної філії НТКУ Григорій Южда. І додав: «Працюючи на радіо «Голос Києва», Олександр у найважчі дні Революції Гідності, долав кордони севастопольських «беркутівців», які стояли під вікнами нашого будинку на Хрещатику, 6, – щоб потрапити до студії і забезпечити стабільне мовлення».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company