Футбол на Полюсі

Матч в Антарктиді, на Говерлі, стрибок з парашутом на Північний полюс… Звучить як вигадка, як переказ фантастичного фільму. Насправді, так проводить свої відпустки чи кілька вільних днів спортивний журналіст і коментатор Валентин Щербачов.

Корифей української спортивної журналістики не тільки пише про спорт, а й активно його пропагує. Він  –  майстер спорту, займався футболом і дзюдо, лижами,  а в останні роки захопився альпінізмом. З друзями підкорив чимало гімалайських вершин і на кожній встановив синьо-жовтний прапор. Тож Валентин не лише пише про те, що добре знає, а в чому сама бере участь. Як не повірити таким репортажам?

Уявіть полярний день: неосяжна біла пустеля навколо,  а холоднеча  люта  –  лише й думаєш: «Що я тут забув?»

Хіба до футболу?

Але якщо Валентин Щербачов щось задумав, то йому ніщо і ніхто не завадять. Навіть морські леви, які виповзли на крижину. Валентин Васильович, сміючись,  каже, що перед такими трибунами грав уперше. На антарктичне футбольне поле вийшли учасники української  станції «Академік Вернадський»…

Футбольний матч в Антарктиді – лише один з багатьох рекордів Валентина Щербачова. Можливо, я б і не повірив у таке, якби не почув неймовірні історії з його вуст. Щербачов – автор ще й журналістського рекорду: 33 години прямого ефіру на спортивну тематику! Мені  як  майбутньому спортивному журналісту дуже важливо знайти потрібну мотивацію, почути професійні настанови. А що може бити кращим, ніж спілкування з такими людьми, як Валентин Щербачов?  Тепер знаю: люби те, що робиш, і роби те, що любиш!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company