«ГРІНЧЕНКІВЦІ» ПРИХИЛЯЮТЬ СВІТ

Цьогорічний весняний семестр для багатьох студентів Київського університету імені Бориса Грінченка  став знаковим: вони не просто відкрили для себе нові країни, а й збагатилися фаховими знаннями і неоціненною мовною практикою, навчаючись у тамтешніх вишах. Італія, Литва, Польща, Китай… А вже цього літа студенти-«грінченківці», майбутні юристи, поїдуть по науку до Літньої школи при Кіпрському університеті Центрального Ланкаширу. З початку нового навчального року університет відрядить своїх вихованців освоювати турецьку філологію в Університет імені Сулеймана Шаха (Туреччина), міжнародні комунікації та математику – у Вільнюський університет, китайську філологію – в один із вишів КНР.

Розвиток мобільності – пріоритетний напрям міжнародної діяльності столичного Грінченкового університету. Його партнерські зв’язки у світі – багатющі і вельми насичені. Університет співпрацює з навчальними закладами Білорусі, Болгарії, Китаю, Франції, Ізраїлю, Німеччини, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Словаччини, Іспанії, Швейцарії, Туреччини, Кіпру, Греції, США та ін., є учасником освітньої програми ЄС, спрямованої на активізацію міжнародної співпраці та підвищення мобільності студентів, викладачів, науковців європейських університетів та ВНЗ асоційованих країн на всіх континентах, – «Еразмус+». Завдяки цьому активному співробітництву для студентів-«грінченківців» відчинено двері багатьох університетів Європи і світу.

 «Ми не могли й уявити, що коли-небудь будемо вчитися закордоном. Повертаємося додому з чималим набутком знань, неймовірними враженнями  та емоціями. І з адресами нових добрих друзів, яких знайшли за ті чотири з половиною місяці навчання в Польщі!», – діляться студенти-«грінченківці», учасники однієї з програм мобільності. А студентка китайської філології Яна Виповська в захопленні від навчання у Піднебесній: «Це величезний багаж знань! А ще справжня розкіш безпосереднього знайомства з багатющими звичаями, традиціями Китаю, з мовними особливостями. І, звісно ж, спілкування з людьми, у яких є чого навчитися».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company