Хакери, начувайтеся!

В Київському університеті імені Бориса Грінченка відкрили полігон. Навчальний, кібернетичний. Офіційною мовою – «Центр  дослідження технологій захисту інформаційних активів», який готуватиме бакалаврів і магістрів зі спеціальностей  «Комп’ютерні науки» та  «Кібербезпека».

Його створено за підтримки столичної міської державної адміністрації та за активної участі українських компаній, які працюють на ринкові кіберпослуг, і представництв в Україні всесвітньо відомих виробників комп’ютерів та  комп’ютерних технологій.

Навчальний кіберполігон – це віртуальне середовище, у якому моделюються комп`ютерні мережі і кібератаки. Роботу забезпечують 3 сервери та бібліотека утилітів.  За словами  професора Володимира Бурячка, завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки факультету інформаційних технологій та управління Грінченкового університету,  новостворений центр компетентностей дає доступ викладачам до сучасних інформаційних технологій на рівні міжнародних стандартів. А найважливіше –  дозволить студентам набути неоціненного практичного досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company