«Гарбузовий тиждень» для братів наших менших

Навіть столичний зоопарк цього року святкував Гелловін! За 113-ліття існування долучився до цього модного нині свята. Звісно ж, по-своєму.

Запросив киян та гостей міста посприяти з гелловінською трапезою для своїх мешканців. Кинувши клич: нагодуємо гарбузами братів наших менших! «Гарбузовий тиждень» стосувався кожного: від м‘ясоїдних тигрів до маленьких черепашок. Жоден не лишився обділеним. А в Київському зоопарку – вельми «тваринно»: 369 видів, 3010 особин.

Як же відреагували тварини на гарбузову добавку до раціону? Ігуана Кармен, горила Тоні, слон Хорас, тигриця Амба, черепашки Антоніо і Марія вже й раніше смакували гарбузом, але його не було так багато. Втім цьогорічний «гарбузовий достаток» їм не зашкодив. Десерт зумисне розташовували подалі від звірів, аби вони йшли «до столу». В такий спосіб глядачі мали змогу розтягнути задоволення, довше милувалися трапезою.

З хижаками було важче. Для них гарбуз – не той смаколик. Але зоологи вигадали «хід конем». Для Малюка-тигра, ведмедів та інших затятих м’ясоїдів під гарбузом в листі приховали свіже м‘ясо Зате зубри та бізони вперше смакували соковитим плодом і їхнє сите задоволення передавалося відвідувачам веселим настроєм.

Зіркою програми став слон Хорас. Поки черепашки тільки обнюхували свій обід, слон встиг одних рухом ухопити та «змолоти» цілісінький гарбуз! Йому навіть вдалося сховати рештки на потім…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company