Гаррі + Таню = «As it was»

Українська кліпмейкерка Таню Муіньо за день до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну зняла кліп для британського співака Гаррі Стайлса. Одна з найвідоміших українських режисерок, знана роботами для Кеті Перрі, Cardi B, LilNas X, The Weeknd, Normani, MONATIK, не приховує хвилювання. «Це відео багато значить для мене! – зізналася вона у своєму Інстаграмі. – Моя найбільша мрія, якій судилося здійснитися в такий жахливий час».

Кліп «As it was» побачив світ 31 березня 2022 року і досі посідає в Youtube 4-те місце серед найпопулярніших світових кліпів.

Оператором відео став Нікіта Кузьменко, який постійно співпрацює з Таню Муіньо, а яскраві декорації підготувала одеська художниця Маша Рєва.

Кліпи Тані збирають мільйони переглядів у Youtube, її роботи — це свіжий погляд, нова енергія, неординарні сцени та яскраві образи у стилі постмодернізму ХХІ століття, що змушують замислитися. Таню Муіньо працює за простою схемою — «Song and idea together». Відеокартинка повинна зображати та доповнювати слова пісні. Режисерка вважає, що для успішної роботи достатньо лише одного оператора — вона як головний майстер прагне самостійно вносити правки у проєкт.

Українська кліпмейкерка з Одеси не боїться порушувати правила та шаблони, їй удається додавати новий зміст у трек. Вона називає себе мультитаскером: дизайнерка, фотографиня, стилістка та режисерка. Такий набір творчих професій допомагає їй створювати неймовірну картинку для популярних музичних виконавців. Таню Муіньо надає перевагу імпровізації — багато ідей народжуються під час зйомки.

Кліп до пісні «As it was», народившись за день до війни, несе сенс загадковості. Критики вважають, що емоційне наповнення відео має особливий контекст. В Інстаграмі Таню Муіньо подякувала Гаррі Стайлсу за спільну роботу: “Гаррі, ти найпрекрасніша, найталановитіша, наймиліша та найвеселіша людина, з якою я коли-небудь працювала. Немає нічого, чого ти не можеш зробити. Було дуже приємно творити з тобою. Твоя музика дуже сильно надихає мене».

Локація в кліпі «As it was» нібито не має меж: авторка використовує кругові елементи, спіралі та яскраві кольори, створюючи атмосферу колообігу життя. Гаррі Стайлс з перших секунд кліпу намагається донести важливий меседж поколінню: вже не буде так, як раніше. У кліпі акцентується увага на життєвих перипетіях. Деякі критики вважають, що це музичне відео емоційно найсильніше з-поміж інших робіт виконавця. У цьому кліпі Гаррі намагається наздогнати свою долю, біжить від минулого до життєвих змін – розлуки з дівчиною.

Окрім теми стосунків, перемін та самотності, у відео присутній акцент на кольорах. Червоний і синій натякають на гендерні стереотипи, які Гаррі намагається зламати — людина має право бути такою, якою забажає. Цілком можливо, що ці кольори є відсилкою до фільму “Матриця”. Герою Нео пропонують вибір між двома пігулками. Синя символізує блаженне невігластво, а червона – болючу істину.

Ця робота відтворює особистість співака, який збігає від реальності. Меланхолічний текст пісні замаскувався за веселим звуком та виразним відео від Таню Муіньо. Поєднання української майстерності, професійності британського артиста та особливого стилю створило прекрасну пісню, яка ще довго займатиме перші ряди в музичних чартах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company