Герой? Сакральна жертва?

Після недавніх трагічних подій в Анкарі Володимир Путін присвоїв звання «Герой Росії» вбитому в Туреччині російському послу Карлову.

Героїзм покійного посла у великої частини мислячих росіян є неоднозначним і викликає сумніви. Дехто про ті сумніви говорить публічно. Скажімо, відомий російський публіцист Олександр Невзоров в ефірі однієї з російських радіостанцій зробив гучну заяву і про героя-посла, і про саме звання «Герой Росії».

Невзоров, зокрема, вважає, що, особливо після того, що влаштувала Росія на Донбасі та в Криму, саме розуміння російського героїзму та героїв цілковито втрачає свою значущість. І вбитий посол у Туреччині – яскравий приклад.

Олександр Невзоров переконаний, що повагу і пієтет до високої державної нагороди у громадян треба було тримати як своєрідну планку, а роздавати її ліворуч та праворуч – незрозумілий та нерозважливий вчинок.

«Ось вам трагічна подія в Анкарі… Який героїзм виявив російський посол в тій ситуації?, – запитує Невзоров і відповідає: – Отож-то й воно… А вбивця, навпаки, тільки виграв, учинивши злочин. Завдяки фото, розтиражованим світовими ЗМІ, терористи отримали своєрідну «ікону».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company