«Глюк» на мільярди «зелених»

Фото власника компанії «Facebook» Марка Цукерберга у зв’язку з численними скандалами з’явився на обкладинці журналу «Time». Поверх його портрета надруковано: «Видалити «Facebook?»

У 2010 році Марк Цукерберг уже відкривав своїм портретом «Time», коли за версією часопису удостоївся звання «Людина року». І от одинадцять років знову з’явився на тій-таки обкладинці, але вже як «загальний ворог», якого пропонують «деліктнути».

5 жовтня з 19:00 українські користувачі відчули збої роботи додатків компанії «Facebook», через пару годин це назвуть найкатастрофічішним збоєм у корпорації від 2008 року. Найбільша частина скарг на роботу сервісів надійшла від користувачів із США, Великобританії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Італії, Франції тощо. Сайти були недоступними близько шести годин.

Виграв з цієї ситуації хіба що Павло Дуров. На тлі збоїв до його багатоплатформового клауд-месенджера «Telegram» долучилося понад 50 мільйонів нових користувачів. Через такий аномальний трафік також почалися глюки, але месенджер не впав. Крім «Facebook» глюки торкнулися додатків «TikTok», «ВКонтакте», «Gmail», «Snapchat», «Tinder», «Netflix», «Zoom», «Viber», «YouTube», а також перебої в онлайн-сервісах Bank of America.

Інтернет-видання «Privacy Affairs» опублікувало інформацію про продаж даних 1,5 млрд користувачів соціальної мережі «Facebook». Їх виставили на аукціон – р на чорному ринку. Зловмисники вкрали імена, адреси користувачів (як фізичні, так електронні), телефонні номери. Придбати дані можна як загалом, так і частинами. Один із користувачів розповів, що йому запропонували купити дані декількох мільйонів акаунтів «Facebook» за 5 тис доларів.

Пізніше засновник компанії «Facebook» Марк Цукерберг вибачився за масштабний збій, в результаті якого понад 3,5 млрд користувачів соцмереж у всьому світі на 6 годин опинилися відрізаними не тільки від мережі «Facebook», але й «Instagram», «Messenger» і «Whatsapp».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company